Онук Сталіна просить ГПУ порушити кримінальну справу проти працівників СБУ

  Онук Сталіна, Євген Джугашвілі, просить українську Генпрокуратуру порушити кримінальну справу проти працівників СБУ, які звинуватили його діда у геноциді в Україні в 1932-33 роках. Він вимагає від української Феміди пояснень - на якій підставі Сталіну висунули подібні звинувачення.
  Свої претензії до Служби безпеки і українських суддів онук радянського вождя аргументує тим, що в 30-х роках 19-го сторіччя в міжнародному законодавстві - геноцид не був злочином. Статтю про геноцид  запровадили лише в 90-х роках, зазначає Джугашвілі. А європейська конвенція про захист прав людей говорить про те, що не можна нікого судити за дії, які на час скоєння не були злочином, наголошує онук Сталіна.

  Нагадаємо, раніше Апеляційний суд Києва на основі розслідування СБУ визнав більшовицьких лідерів - Сталіна, Молотова, Кагановича та інших - винними в організації Голодомору в Україні. Суд назвав масовий голод на початку 30-х років геноцидом. За різними оцінками, тоді померли від трьох до семи мільйонів людей.
  Попередній матеріал
  Румунія потерпає від морозів
  Наступний матеріал
  Ющенко визнав воїнів ОУН-УПА борцями за суверенну Україну (доповнено)
  Теги: