'5 канал'
'5 канал' 5.ua

Оновлений сайт "5 каналу": з нами ви знатимете більше, а головне – першими

  Завдяки сучасному адаптивному дизайну 5.ua став зручним у комп'ютерах, планшетах та телефонах користувачів. Відтепер сайт сам визначає тип та розмір екрану пристрою та автоматично підлаштовує під нього свої параметри

  Окрім цього, збільшилася кількість тематичних блоків на головній сторінці сайту, що полегшує пошук потрібної та важливої інформації.

  У новому розділі "Регіони" зібрані всі матеріали з областей України. Користувачу достатньо натиснути на назву міста біля заголовку матеріалу, щоб побачити всі новини населеного пункту, вказаного у геотезі.

  Ми об'єднали аудиторії інтернету та телебачення, аби бути ще ближчими до вас. Віднині кожен користувач може стати учасником дискусії у прямому ефірі – варто лише залишити своє запитання на сайті або сторінках 5.UA в соцмережах і отримати на нього відповідь від експертів наживо у "Часі: онлайн" на "5 каналі".

  Ще одним нововведенням стала поява лонгрідів – великих ґрунтовних авторських матеріалів, оформлених з фото- та відеосупроводом, присвячених історичній, соціальній або політичній темам.

  Також на сайті з'явилася фотогалерея, яка щодня поповнюється новими якісними та цікавими знімками.

  Оновилися також і телевізійні розділи "Ведучі" та "Програми". Тепер дивитися улюблені проекти стало легше – потрібно лише зайти у розділ "Програми" та клікнути на потрібний випуск.

  Окрім цього, розробники внесли й технічні зміни, покращивши SEO-оптимізацію, підвищивши відмовостійкість та оптимізувавши швидкість завантаження сайту.

  Марія Скібінська, головний редактор сайту: "Ми цінуємо і поважаємо вас, наші шанувальники. Тому відбираємо для вас лише найголовніше та найцікавіше. А відтепер – ще швидше та зручніше. Отримуючи відгуки та поради, завдяки вам ми стаємо кращими. Ми постійно якісно оновлюємо сайт, тому найближчим часом на вас чекають нові вдосконалення. Дякую, що ви з нами".

  Прес-служба "5 каналу"

  Контактний телефон: 351-77-20

  Попередній матеріал
  У МЗС зробили новий прогноз щодо безвізу для українців
  Наступний матеріал
  Теракт у Лондоні: Нападник був джихадистом, але не мав зв'язків з ІД – поліція
  Теги:
  Loading...