Онкохвора дитина з Рівненщини потребує допомоги

  Допомогти одужати просить чотирирічна дівчинка з Рівненщини. Половину свого життя маленька Аліса бореться із раком, і після перенесеної операції у неї знову з'явилася пухлина. Утім, українська медицина проти неї безсила. Прооперувати дівчинку готові британські лікарі, однак необхідних коштів родина не має.


  Про онкодіагноз чотирирічної Аліси батьки дізналися торік. Одразу ж дівчинку прооперували. Рана загоїлася, а про хворобу забули – та ненадовго.

  Уже два місяці поспіль родина Пителів знову, як на голках. У дівчинки на лівій руці виросла нова пухлина, завбільшки з яйце.

  Батьки одразу ж звернулися до Київського інституту раку. Там почули найгірше – ембріональна міосаркома почала прогресувати, тож дівчинці тепер загрожує ампутація руки.

  Попри страшний діагноз – батьки Аліси не опускають рук. Єдине місце, де обіцяють врятувати дівчинку – приватна клініка у Великобританії. Утім, на операцію та складні обстеження родині треба понад півтори сотні тисяч англійських фунтів. Родина таких грошей немає. Тож якщо ви не байдужі до горя Аліси і маєте можливість допомогти – переказати гроші можна за поданими реквізитами:

  ПАО КБ ПриватБанк

  ЄДРПОУ 14360570

  МФО 305299

  р/р 29244825509100

  5211 5373 1432 2574

  Отримувач – Питель Володимир Олександрович

  Попередній матеріал
  Журналістка "5 каналу" кинула виклик Ice Bucket Challenge голові "Київенерго"
  Наступний матеріал
  На конференції Lviv Mobile Development Day покажуть розробку вундеркінда з Ужгорода