"Охматдит" ущільнюють - ніби-то для наступної добудови нових корпусів

  Переїзд чекає на пацієнтів чотирьох відділень "Охматдиту" у Києві. Уже найближчими днями почнуть зносити старі корпуси. На їхньому місці обіцяють збудувати новітній лікувально-діагностичний центр. Утім, у такі перспективи вірять далеко не усі.

  На валізах сидять недужі з інфекційними хворобами, пацієнти відділень дитячої гінекології, ендокринології та лор. Усі ці корпуси національної дитячої лікарні "Охматдит" невдовзі знесуть.

  Юрій Гладуш, гендиректор НДСЛ "Охматдит": "100, 100, 39-й рік порахуйте, 48-й рік порахуйте".

  Керівник лікарні називає вік приречених корпусів. А ось так виглядатиме новий, побудований на вивільненій території.

  Людмила Тимошенко, начальник відділу капітальних вкладень, майнових відносин та діяльності держпідприємств МОЗ: "Будівля буде 63 тисячі кв. м. Забудова буде займати 65 тисяч кв. м. Це для того, щоби можна було поставити будівельну техніку".

  Коваль Руслан, заступник директора ДП "Інфраструктурні проекти": "К Новому году у нас будет готов фундамент и первые один или два этажа".

  Хто зводитиме дев’ятиповерхівку - вже визначено, переконує Руслан Коваль. Представники інших будівельних компаній обурені: їх не допустили до конкурсу. 

  Сергій Цисар, представник будівельної компанії: "У вас был тендер. Вы его отменили. Он прошел. Вы его отменили и назначили одного исполнителя".

  Коваль Руслан, заступник директора ДП "Інфраструктурні проекти": "Зачекайте, може ми не вас будемо слухати, а фахівців".

  Сергій Цисар, представник будівельної компанії: "Вы ж не отвечаете".

  Коваль Руслан, заступник директора ДП "Інфраструктурні проекти": "Я не отвєчаю. Я модерую. Я просто щодо конструктивності роботи".

  Недужі обурилися іншим - з насиджених місць переїжджати не хочуть.  

  Наталія Костецька: "Дитина хвора. Тяжкохвора. Нас переселяють в набагато гірші умови, там набагато менша площа".

  Юрій Гладуш, гендиректор НДСЛ "Охматдит": "Коли в квартирі йде ремонт, сказати, що хозяєва отримують кращі умови - безумовно, такого не буває. Але умови не погані".

  Уже на вихідних ці ліжка займуть пацієнти лор-відділення. А сюди від понеділка заселяться недужі з інфекційними захворюваннями.

  Раїса Мостовенко, завідувач інфекційного відділення НДСЛ "Охматдит": "Звичайно, трохи менше палати будуть. І не треба цього боятися. Ми одне, за що тільки хвилюємося - щоб швидше побудували лікарню".

  Завершити будівництво планують за два роки. На початок робіт держава вже виділила 230 мільйонів гривень.

  Людмила Тимошенко, начальник відділу капітальних вкладень, майнових відносин та діяльності держпідприємств МОЗ: "Знайшли резерв коштів лише в програмі ЄВРО".

  Де братимуть гроші на зведення після ЄВРО-чемпіонату, чиновники МОЗу не уточнили. Лише запевнили, на наступний рік проектом бюджету передбачено виділення ще понад чотирьохсот мільйонів гривень. Хоча остаточну вартість новобудови проектувальники ще не підрахували.

  Людмила Голоднік, Олена Сорокіна, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  7-й день чемпіонату світу з легкої атлетики не приніс нагород українцям
  Наступний матеріал
  "Вікілікс" виклав в інтернет усі наявні листи посадовців США
  Теги: