Оголосили список номінантів на "Людину року-2012"

  Загальнонаціональну премію "Людина року-2012" вручать у Києві 23 березня. Урочиста церемонія відбудеться у Палаці "Україна".

  Переможців визначатимуть у 16-х номінаціях. Нині журі оголосило короткий список призерів - по три кандидатури у кожній номінації. У категорії "Мер року" на статуетку претендують міський голова Сімферополя Віктор Агеєв, мер Житомира Володимир Дебой та харківський голова Геннадій Кернес. За звання "Журналіста року" змагатимуться Юлія Бориско з каналу "1+1", Андрій Данилевич з ТРК "Україна" та Анастасія Даугуле з "Інтера". На "Митця року" номінують співачку Ані Лорак, художницю Оксану Мась та кінорежисера Мирослава Слабошпицького. 

  Аркадій Райцин, генеральний директор загальнонаціональної програми "Людина року": "В середньому в кожній з номінацій претендентів від тридцяти до 50-60. Найбільше претендентів експерти заявили в номінації "Митець", їх в переліку більше, ніш 80. Але в порівняння з минулими роками в нас є рекорд, він був, мабуть, у 2004 році, коли, знову ж, в номінації "Митець" було названо 115 претендентів".

  Попередній матеріал
  Французькі фермери протестують проти заборони використання нітратів
  Наступний матеріал
  У Києві відкрилась виставка незрячої художниці-флористки [відео]
  Теги:
  Loading...