Офіційні заходи в Національній опері до візиту Короля Швеції (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  В Національній опері співають для Короля і королеви Швеції. Там Президент Ющенко влаштував офіційний прийом на честь міжнародних гостей.
  Ірина Герасимова, 5 канал: "Внаціональній опері сьогодні ввечері - спекотно. Тут не просто аншлаг. Кілька десятків охоронців в цивільному, безліч телекамер. Усе тому, що в опері чекають на сім`ю Ющенків і закордонних гостей - Короля і королеву Швеції".

  Квитки на оперу в касах не продають. Вхід - лише по запрошеннях. У письменниці Оксани Забужко воно є. Її запросила не українська, а шведська сторона. 

  Оксана Забужко, письменниця: "Запрошення ініціювалося шведським посольством, оскільки я єдиний український письменник перекладений на шведську мову, то я думаю, що само собою зрозуміло, що моя тут присутність є природною і виправданою".

  Крізь металошукач проходять усі без вийнятку. І політичні соратники Президента Ющенка і представники королівства Швеція. Останні на опері знаються. Але не на Українській.

  Свен Йоргісон, представник шведської делегації: "З українською оперою я майже не знайомий. Я тут вперше, мені дуже цікаво. Сподіваюсь отримати велике задоволення".

  Ас в українській опері - міністр оборони. Раніше ходив на усі прем`єри. Тепер, якби не шведський король, то наврядчи викроїв би час зі щільного міністерського графіку, зізнається Юрій Єхануров.

  Юрій Єхануров, міністр оборони України: "Завдяки Королю Швеції це ще плюс. А взагалі тут дуже цікаві вечори італійці привозять. Ми дружимо з ними і завдяки їм частіше буваємо".  

  Місця для президентської і королівської сімей - на другому поверсі. Туди пускають лише обраних. Міністри, політики, творча інтелігенція - розміщуються у залі. Після приходу винуватців свята глядачам презентують збірну солянку - найкраще з української опери.
   
  Ірина Герасимова, Іван Головач, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.11Мб)
  Попередній матеріал
  Сенат США йомвірно підтримає антикризовий план з порятунку економіки
  Наступний матеріал
  Анулювати визнання незалежності Абхазії та П. Осетії закликають Росію у ПАРЄ
  Теги:
  Loading...