Шеврон ЗСУ

Одна з найкращих: українська армія піднялась у рейтингу армій світу

  Україна посіла 29 місце у рейтингу

  Україна зайняла 29 місце у рейтингу найкращих армій світу за версією Global Firepower. Рейтинг опубліковано на сайті компанії. Про це повідомляє "Українська правда".

  Міжнародна компанія Global Firepower, яка щорічно складає рейтинг найкращих армій світу, цього року розмістила Україну на 29 місці із 136. Поруч із українською армією на 28 місці Греція, а на 30-му Чехія. Перше місце посіла армія США, друге – РФ, а третє – Китай.

  При складанні рейтингу Global Firepower враховувала 55 індивідуальних чинників. За їхньою системою оцінювання, менші, але технологічно просунутіші, армії конкурують з більшими, але не такими розвинутими.

  Загалом, рейтинг залежить від різноманітності озброєнь у кількості, що забезпечує кращий баланс наявної зброї. Ядерний арсенал не враховувався, але країни, які його мають, отримали бонусні бали. Країни з великою кількістю населення отримали вищі рейтинги, через наявність персоналу для підтримки і війни, і промисловості. Країни НАТО також отримали бонуси за рахунок теоретичного розподілу ресурсів, якщо один з учасників візьме участь у війні.

  Як повідомляв 5.UA, Україна піднялася на чотири пункти в рейтингу кращих країн світу в 2018 році за версією американського журналу US News & World Report і посіла 69 місце серед 80 країн світу.

  Попередній матеріал
  Геращенко: США розглядають питання санкцій щодо будівництва "Північного потоку-2"
  Наступний матеріал
  Кривава ДТП у Кривому Розі: навіщо водій Mazda "притопив" на перехресті

  Порошенко: ЗСУ стали однією з найефективніших армій в Європі

  Де в Україні жити найбільш комфортно: рейтинг обласних центрів

  Порошенко: ЗСУ стали однією з найефективніших армій в Європі

  Де в Україні жити найбільш комфортно: рейтинг обласних центрів