Одіозного суддю Вовка відсторонили від виконання обов'язків

Суддю Печерського районного суду Сергія Вовка відсторонили від виконання обов'язків на два місяці

Таке рішення прийняла Вища кваліфікаційна комісія. Це вже шосте відсторонення Вовка у зв'язку з порушенням проти нього провадження щодо прийняття неправосудного рішення у передачі майна. До цього п'ять разів йому вдавалося оскаржити рішення комісії у Вищому адміністративному суді.

З січня 2016 року до цього дня Сергій Вовк повноцінно працював суддею та міг вчиняти правосуддя. Чергове відсторонення не означає повне усунення від посади, суддя зобов'язаний виходити на роботу, з однією лише умовою - він не бере участі у процесуальному рішенні.

Два місця усунення Сергій Вовк планує присвятити підвищенню кваліфікації та самоосвіті. Він не визнає себе винним у винесенні неправосудного рішення у цивільній справі.

Зазначимо, суддя відомий справою проти Юрія Луценка, він приговорив екс-міністра внутрішніх справ до чотирьох років позбавлення волі.

"Ми виходимо з того, що саме відсторонення забезпечить неможливість судді впливати на свідків та інших процесуальних дій, пов'язаних з цією процесуальною справою", - зазначив член Вищої кваліфікаційної комісії суддів Михайло Макарчук.

Як повідомляв 5.ua, суддю Печерського районного суду Києва Сергія Вовка підозрюють у винесенні наперед неправосудного рішення, згідно з яким він позбавив законного власника його майна.

Попередній матеріал
У Харкові суд арештував сепаратиста, який захоплював місцеву ОДА
Наступний матеріал
В Україні стане по-літньому спекотно - температура сягне +25

Вища кваліфікаційна комісія не відсторонила одіозного суддю Сергія Вовка від посади

ГПУ вимагатиме відсторонення одіозного судді Вовка

Одіозні судді Вовк, Царевич і Кицюк ніяк не покарані - активіст