5.ua

Одесити покарали співробітника СБУ, який їздить на авто з"георгіївською стрічкою"

  Скандалом закінчилася суперечка активістів одеського Евромайдана з водієм позашляховика Toyota RAV4, припаркованого перед будівлею обласного управління МВС на вулиці Єврейській.


  Про подію 22 липня докладно повідомляє місцевий ресурс 048.ua
  Як стало відомо, одеситам-євромайданівцям (багато з яких служили в зоні АТО на Сході) не сподобалося, що на закритій для транзитного проїзду території припаркований автомобіль з т.зв. "георгіївською стрічкою", яка з недавніх пір стала символізувати окупацію частини України Росією і сепаратизм.

  "Побачивши господаря автомобіля, люди зажадали, щоб той зняв стрічку. На що молодий чоловік відповів, що для нього це не символ сепаратизму, а всього лише нагадування про те, що його дід загинув на війні. В цей же час, водій спробував виїхати з місця скандалу, рухаючись заднім ходом, зачепив активістку, яка намагалася перешкодити повіту автомобіля. Після цього до місця події підійшли міліціонери. Водій позашляховика їм пояснив, що є співробітником СБУ і не може надати своє посвідчення", - зазначено у повідомленні 048.ua.

  З часом, дізнавшись, де працює водій, активісти Евромайдана буквально збунтувалися. Вони зажадали від працівника  СБУ написати заяву на звільнення. Не вдалося стримати запал одеситів навіть тоді, коли для з'ясування обставин на місце прибули співробітники внутрішнього управління СБУ. Активісти одеського Євромайдану змусили інспекторів ДАІ оформити ДТП, а також оштрафувати автомобіліста за проїзд на територію, обмежену відповідними знаками дорожнього руху.
  Одесити також пообіцяли в поінформувати про інцидент главу СБУ Валентина Наливайченка та міністра МВС Арсена Авакова.
  Попередній матеріал
  Терористи зруйнували ще один залізничний міст на Донеччині
  Наступний матеріал
  Президент визначив долю студентів на час мобілізації
  Теги:
  Loading...