5.ua

Одесити пікетували Грищенка – вимагали зректись євроінтеграції або відставки [відео]

  Близько тридцяти мітингувальників прийшли під стіни облдержадміністрації з плакатами, на яких були вислови політика про підтримку українцями євроінтеграційного напрямку. Заява чиновника, на думку активістів, розходиться з положеннями проекту закону Колесніченка-Олійника, ухваленим Верховною Радою. Мітингарі вимагають щоб Грищенко або відмовитися від своїх слів, або пішов у відставку.

  Андрій Юсов, організатор акції: «Після вчорашніх подій у Верховній Раді, голосування поліцейських законів, згортання демократії в такий незаконний спосіб, яке знищило парламентаризм, Грищенко – як людина, яка заявила свою підтримку євроінтеграції – або має відмовитися від своїх слів, або сьогодні ж, перебуваючи в Одесі, подати у відставку і приєднатися до Євромайдану».

  Олекса Губський, активіст Одеського Євромайдану: «Вимога основна, щоб він замислився: Якщо він – людина совісна і щось має в своїй душі, то мені здається, що в цій ситуації, після отакого перебігу подій, всі совісні люди мають покласти квитки членства Партії регіонів і порвати будь-які зв’язки із злочинною владою».

  Попередній матеріал
  Європарламент: нові закони відкидають Україну від цивілізованого світу
  Наступний матеріал
  Медики порадили Луценку 10 днів відлежатись вдома [відео]