timer.od.ua

Одеських студентів виганяють на захист маєтку Ківалова

  Студентів Юракадемії терміново мобілізують для охорони замку Ківалова на 8 -й станції Великого Фонтану в Одесі. Про це повідомляє прес -служба одеського Евромайдана.


  За попередньою інформацією, мобілізацією займаються декани факультетів Національного університету «Одеська юридична академія».

  «Замість навчального процесу сьогодні з ранку студентів вже погнали на 8-у станцію Великого Фонтану. Ківалов піклується про власну шкуру , наплювавши на всіх! Це попри те , що в замок всю ніч охороняли 200 бойовиків з автоматами. Ківалов дуже боїться втратити своє майно. Нагадуємо, учасники одеського Евромайдана не збираються штурмувати жодну з будівель Одеси! Якщо хтось і піде на штурм - це будуть «тітушкі» або провокатори , що мають наміри створити бардак в місті», - йдеться в повідомленні .

  Одеські євромайданівці вважають, що маєток Сергія Ківалова ва Одесі (який місцеві мешканці називають «Замок Гаррі Поттера») , як і решта «замків» регіоналів , що побудовані на вкрадених у міста землях, мають бути націоналізовані і повернуті одеситам на законних підставах. Як це вже відбулось з резиденцією Януковича «Межигір'я».

  Попередній матеріал
  Турчинов: уряд потрібно сформувати у четвер
  Наступний матеріал
  Тулуб – вже не голова Черкаської ОДА, але все ще регіонал
  Теги:
  Loading...