Фото НАБУ

Суддя, що стріляв у працівників НАБУ, порізав собі вени

Зараз суддя перебуває в лікарні під наглядом

Суддя Малиновського районного суду Одещини, якого напередодні спіймали на хабарі співробітники Національного антикорупційного бюро, порізав собі вени. Про це в середу, 30 березня, в ефірі "5 каналу" повідомила чільниця Ради суддів України Валентина Симоненко. "Суддя зараз перебуває в лікарні з перерізаними венами під наглядом працівників НАБУ", - розповіла вона.

Симоненко зазначила, що про доведення до самогубства не йдеться, утім зауважила: "Оперативно-розшукові дії і дії взагалі будь-якої людини від органів влади, у тому числі - суддів, мають здійснюватися із дотриманням честі і гідності цієї людини, без звинувачення огульного його в хабарництві".

Нагадаємо, напередодні голова НАБУ Артем Ситник доповів Президенту про спробу затримання судді-хабарника. За словами чільника антикорупційного бюро, правоохоронцям одразу не вдалося зупинити суддю, адже, він кинув зброю та пішов геть, "скориставшись наявністю статусу недоторканності судді".

Згодом у НАБУ повідомили, що виявили місце перебування Малиновського. Наразі тривають слідчі дії та вирішується питання щодо застосування запобіжних заходів до судді.

Попередній матеріал
Ще один бойовик добровільно здався українським правоохоронцям, ставши свідком злочинів "ДНР"
Наступний матеріал
Українські виконавці не підтримали ініціативу Кириленка щодо квотування пісень на радіо
Теги:
Loading...