В СБУ заявляють, що трагедія в Одесі 2 травня - це результат спланованої диверсії napaki.livejournal.com

Одеський Будинок профспілок підпалили зсередини – звіт Ради Європи

  Судові експерти оприлюднили результати розслідування трагедії, яка сталася 2 травня минулого року в Одесі.

  У звіті Міжнародної консультативної групи Ради Європи, який у середу представив голова групи Ніколас Братца, повідомляється, що в одеському Будинку профспілок було п'ять осередків займання, і чотири з них виникли в результаті підпалу особами, які перебували всередині будівлі.

  Зазначається, що один осередок знаходився на першому поверсі в фойє, біля входу в будівлю, другий - на лівому сходовому марші між першим і другим поверхами, третій осередок знаходився на правому сходовому марші між першим і другим поверхами. Четвертий - в кабінеті на другому поверсі, а п'ятий - на сходовому майданчику між третім і четвертим поверхами.

  Крім цього, повідомляється, що судові експерти не виявили доказів, що свідчать про те, що пожежа в одеському Будинку профспілок 2 травня була спланована заздалегідь.

  "Закриті двері й ефект димоходу в сходовому колодязі привели до стрімкого поширення вогню на верхні поверхи, а також швидкому і надмірного підвищення температури всередині будівлі", - наголошується в документі.

  Нагадаємо, 2 травня 2014 року в місті відбулися сутички між сепаратистами та проукраїнськими активістами, котрі намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. Протистояння почалися у центрі міста, далі перекинулись на Куликове поле. Там сталася пожежа у штабі сепаратистів у Будинку профспілок, внаслідок якої загинуло 48 людей.

  ГОЛОВА МІЖНАРОДНОЇ ДОРАДЧОЇ ГРУПИ: НЕДОЛІКИ РОЗСЛІДУВАННЯ ТРАВНЕВИХ ПОДІЙ В ОДЕСІ - ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ЧИННОЇ СИСТЕМИ

  Попередній матеріал
  На Балі через виверження вулкану закрили аеропорт
  Наступний матеріал
  За люстрацією звільнено начальника ДФС у Києві - Насіров
  Теги:
  Loading...