Одеські теплотраси засипані кубометрами сміття [відео]

  Одеські теплотраси засипані кубометрами сміття. Підземні комунікації вже настільки стали схожими на сміттєзвалища, що у випадку аварійної ситуації, тепловикам доведеться не одну добу відкопувати своє майно за допомогою важкої техніки.

  Цю теплову камеру чистять від минулого четверга. Два дні її тримали відкритою, щоби вивітрити сморід і щоб люди змогли хоча би підійти до неї. Та все одно без протигазів тепловикам працювати тут тяжко. У тому, що посеред житлових масивів утворилися смердючі звалища, двірники звинувачують безхатьків.

   

  Уляна Луковненко, двірник: "Все эти бомжи, что собирают по мусорникам баночки, скляночки, кульки с чем, они пришли на тех теплых трубах сели, раскладывают, у них там столовая называется, и вот они едят и все кульки куда? – под трубы или прямо в люки".

   

  Мешканці навколишніх будинків не приховують: і самі туди сміття носять.

   

  Михайло Васильович: "Кто сыпет? Мы сыпем! все сыплют, это все зависит от человека: один идет – нормально идет, а другой – взял и бросил".

   

  Чого тут тільки не знайти - і диван, і майже зотлілі матраци та ковдри.

   

  Олексій Мирза, екскаваторник: "Там и одежда, и кульки, и пластмаса, целофан, бутылки, все, что хотите там".

  Захаращеність підземних комунікацій небезпечна тим, що у випадку аварії на теплотрасі спеціалісти не зможуть швидко відреагувати. Як наслідок - ліквідація поривів займає більше часу, кажуть комунальники. І вже навіть придумали, як запобігти утворенню таких сміттєзвалищ.

   

  Віктор Чута, головний інженер КП «Теплопостачання м. Одеси»: "Крышка изготовлена из старых использованных труб, которые у нас сдаются на металлолом, если не нужны. Вот как мы ее изготавливаем, то есть ручка, петелька, специальный замок, который вытачивает токарь, с потайным ключиком вот тут он вставляется и откручивается, только тогда ее можно открыть".

  До наступного опалювального сезону - одеські тепловики запланували очистити від сміття і задраяти наглухо усі теплокамери в місті.

   

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал".
  Попередній матеріал
  Одного з двох підозрюваних у вибухах на Бостонському марафоні - застрелили
  Наступний матеріал
  Операцію з пошуку підозрюваного у вибухах на Бостонському марафоні проводить поліція
  Теги:
  Loading...