фото Думская

Одеські судді, які допустили звільнення під заставу імовірних винуватців трагедії 2 травня, подали у відставку

Судді, які прийняли скандальне рішення про заставу для проросійських бойовиків, подали у відставку під тиском активістів.

Йдеться про суддів Малиновського районного суду Одеси Віктора Короя, Сергія Журика і Олександра Іщенка, які розглядають справу проросійських учасників масових заворушень 2 травня 2014 року, уточнює місцеве видання "Думская". Ці служителі Феміди написали прохання про відставку і таким чином задовольнили вимогу активістів патріотичних організацій, які заблокували колегію в залі суду.

Раніше Корой, Журик та Іщенко змінили запобіжний захід фігурантам справи, дозволивши їм вийти на свободу під грошову заставу. Серед інших шанс на звільнення отримав імовірний організатор трагедії Сергій Долженков.

Юридичним наслідком рішення про відставку суддів стане призначення нової колегії суддів, яка почне розглядати справу з самого початку. Слідчі органи передали обвинувальний акт до суду в листопаді минулого року.

Раніше активісти патріотичних організацій заблокували в залі Малиновського райсуду трьох згаданих суддів і вимагали від них складення повноважень, щоб "не ганьбити судову владу". Крім того, активісти намагалися перешкодити співробітникам поліції, які намагались пройти всередину, що призвело до невеликої сутички, яка, втім, швидко стихла.

Попередній матеріал
Росія три доби не пропускає вантажівки з турецьким товаром з української території
Наступний матеріал
З 1 грудня "Київхліб" підвищує ціни на хлібобулочні вироби
Теги:
Loading...