5.ua

Одеські «беркутівці» запевняють – нікого не били і не стріляли

  Бійці одеського спецзагону «Беркут» запросили до себе депутатів та журналістів на екскурсію. Показали їм зброю та набої, які зберігаються у збройній кімнаті та разом із депутатами опечатали шафу з нею.

  Бійці запевнили – і надалі готові підтримувати громадській порядок у місті. Командир загону заявив, що одеський «Беркут» під час розгону студентів 30 листопада, а також під час подій на Банковій перебував у Одесі. У Києві ж під час протистояння на Грушевського охороняли адміністрацію президента і не стріляли у мітингувальників. На доказ цього командир продемонстрував невикористаний арсенал набоїв.

  Олександр Остапенко, депутат Одеської міськради: «Сегодня и в городе Одессе, и во многих других городах есть очень много горячих голов, которые пытаются ситуацию накалить – что с одной, что с другой стороны. Ходят слухи, что оружие находится у бойцов подразделения на руках – это неправда, оно находится в оружейной комнате, опечатано под надежной охраной, мы в этом убедились».

   Микола Паньків, командир спецбатальйону «Беркут» ГУ УМВС України в Одеській області: «Мы, на сегодняшний день, готовы к нормальному человеческому общению, и, спасибо, что понимают, потому что беспокоятся сейчас семьи. Мы готовы и дальше нести службу по охране общественного порядка, помогать городу, но не быть ни в коем случае каким-то орудием, в руках каких-то людей».

  Попередній матеріал
  Полтавська облрада допоможе постраждалим на Майдані землякам
  Наступний матеріал
  Європарламент обговорить нову резолюцію щодо України
  Теги:
  Loading...