5.ua

Одеська вчителька переповідала учням вигадки путінської пропаганди

  Путінська пропаганда біля класної дошки: вчителька однієї з одеських шкіл розповідала учням, що українські війська займаються тортурами і звірствами. Педагог не ховаючись залякувала дітей російською пропагандистською маячнею, ті ж записали вчительку і виклали в інтернет.


  "Пришли укропы и посадили на кол малыша. В какой школе они учились, как они будут перед Богом отвечать? Я думаю, что это не единственный ребенок, которого они посадили на кол. Это было в селе Иловайское", – такий аудіозапис класного керівника Євгенії Балакіревої учні 9-го класу виклали в інтернет. Дарина Шендерук розповідає: наприкінці шкільного тижня на позакласному уроці учні мали обговорювати тему про шкоду наркотиків, проте одразу перейшли до подій на Сході країни.

  Де нині перебуває вчителька Балакірева, яка пропрацювала у школі 14 років – директор не знає. Її телефони – і мобільний, і домашній – не відповідають. Дізнавшись про інцидент, Балакірєву одразу ж звільнили.

  Директор ЗОШ №40 Людмила Сімонкова виправдовується: "Cьогодні я вже отримала наказ про її звільнення. У кінці робочого дня вона отримає наказ по школі, трудову книжку по звільненню з нашого навчального закладу".

  Позакласним заняттям вчительки історії, яка 15 років тому переїхала до Одеси з Росії, вже зацікавилися в обласній прокуратурі та СБУ. Експерти вивчають аудіозапис промови. Кажуть, якщо у її діях виявлять склад злочину – відкриють справу.

  Міське управління освіти протягом місяця перевірить усі навчальні заклади Одеси. Нині вже виявили два випадки пропаганди сепаратизму. Всі справи передадуть до обласної прокуратури для подальшого розслідування.

  Денис Соколов і Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Донецьку загинуло троє мирних мешканців
  Наступний матеріал
  Столичні екологи закликають зупинити знищення Голосіївського парку
  Теги:
  Loading...