Одеська облрада за годину обрала собі нового голову

  Швидка заміна. Одеська облрада за годину обрала собі нового голову. Зранку попередній чільник - Микола Пундик оголосив про відставку. Кандидат на щойно звільнене крісло був лише один - його перший заступник – Микола Тиндюк.

   

  Його депутати і підтримали більшістю голосів. Зі 106 місцевих обранців за регіонала  проголосували 103, ще троє - утрималися. Щодо своєї заяви про звільнення Микола Пундик пояснив тим, що до влади прийшла нова команда, яка працюватиме на добробут Одещини. Водночас, заявив що продовжуватиме роботу в команді Президента. Нагадаємо, два тижні тому, в Одесі подав у  відставку  мер, а Президент звільнив губернатора.

  Микола Пундик, голова облради (листопад 2010-листопад 2013): «Прошу проголосовать депутатов, особенно фракции Парти регионов об освобождении меня с занимаемой должности».

   Сергій Веселов, депутат Одеської облради: «В настоящее время мы видим, что местного самоуправления как такового у нас не стало, оно уничтожено, везде идет админресурс и депутаты не могут влиять на принятие решений, не могут высказывать своего мнения,  а если они высказывают свое мнение, то мы видим по депутатам фракции регионов, которых за их мнение, за высказывание своей позиции просто выгнали из фракции».

  Попередній матеріал
  ОБСЄ рекомендує Україні запровадити державне фінансування партій
  Наступний матеріал
  120 вантажівок чекають дозволу перетнути українсько-російський кордон
  Теги:
  Loading...