Фото vv.gov.ua

Одеська міліція створює спецпідрозділ "Шторм"

  Головне управління МВС України в Одеській області оголосило про створення підрозділу патрульної служби міліції особливого призначення "Шторм" на основі громадських формувань.

  Про це йдеться у офіційному зверненні начальника ГУМВС України в Одеській області полковника Луцюка.

  "Відповідно до наказу МВС, з метою забезпечення захисту та охорони життя, прав та свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки,  в структурі Головного управління МВС України в Одеській області створюється підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення "Шторм"." – йдеться у зверненні.

  Створення спецпідрозділу планується зробити в найкоротший термін, без зайвих зволікань і процедур.

  Також, Луцюк закликав громадян вступати до лав новоствореного спеціального підрозділу міліції, звернувшись до управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Одеській області.

  Нагадаємо, голова МВС України Арсен Авакрв повідомив про створення нових спецпідрозділів для боротьби з сепаратизмом та тероризмом на Сході країни.

  За словами міністра, МВС готове залучити більше 12 000 чоловік по всій країні до складу нових спецпідрозділів, надати їм озброєння, екіпіровку та керування кадровими офіцерами.

  Попередній матеріал
  США направили до України фахівців для сприяння в поверненні вкрадених активів
  Наступний матеріал
  Пулітцерівську премію вручили за публікації матеріалів Сноудена