Обвинувальний акт у справі Штепи відправили на доопрацювання

  Суд над Нелею Штепою: у Харкові Феміда задовольнила клопотання сторони захисту екс-чільниці Слов’янська і повернула обвинувальний акт у справі колишньої чиновниці до прокуратури на доопрацювання.

  Крім того, адвокати знову вимагали замінити її тримання під вартою в СІЗО на домашній арешт. Засідання суду відбувалося без відеокамер.

  Штепа знову заявила, що провини не визнає, мовляв, вона потерпіла сторона і провела в полоні 81 день. Захист пані, котра впустила бойовиків до Слов'янська, наполягає, що в обвинувальному акті немає полону Штепи, тож його треба дописати. Сама ж підсудна просить суд звільнити її від відповідальності і з-під варти на підставі закону "Про особливий статус Донбасу".

  Обвинувачення ж каже – закон на Штепу не поширюється, а злочини, в котрих її звинувачують не дають підстав для домашнього арешту. Слухали судді справу з годину і пішли радитися. Як відомо, Штепу звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України, що призвело до загибелі людей, а також у створенні терористичної організації.

  Попередній матеріал
  "Дніпро-1" обміняв фуру з конвою Ахметова на тіла загиблих побратимів
  Наступний матеріал
  У Білому домі оголосили, коли Обама підпише закон про підтримку Україні

  Штепа вимагає в суді визнати її потерпілою

  У Харкові розпочинається суд над Штепою

  ГПУ: Нелі Штепі загрожує довічне ув‘язнення

  Суд відхилив апеляцію адвокатів Штепи, вона залишиться під вартою