ОБСЄ: бойовики намагалися причепити георгіївську стрічку до машини спостерігачів

  В ОБСЄ розповіли про спробу бойовиків причепити до машини спостерігачів георгіївську стрічку

  Представники ОБСЄ заявили про спробу бойовиків повісити на автомобіль їхньої місії на Донбасі георгіївську стрічку. Про це повідомляє "Громадське".

  У звіт місії ОБСЄ зазначено, що в Донецьку напередодні 9 травня пізно ввечері патруль спостерігачів з двох машин переслідувало цивільне авто з 4 чоловіками і однією жінкою у формі військового типу.

  Спочатку патрулю ОБСЄ перегородили шлях на дорозі. Представники місії спробували кілька разів звернути на бокові вулиці, проте їм кожного разу блокували проїзд.

  "У двох випадках, коли патруль зупинявся на світлофорі, водій автомобіля підходив до машини СММ і намагався причепити на неї чорно-помаранчеві георгіївські стрічки. Приблизно через 20 хвилин цей цивільний автомобіль поїхав геть", – йдеться в звіті.

  Нагадаємо, генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр повідомив, що в Організації з безпеки та співробітництва у Європі готові обговорювати запровадження поліцейської місії на Донбасі. Проте він зазначив, що конкретних ідей щодо місії поки що не надходило.

  Попередній матеріал
  Визволення заручників стало заполітизованим процесом – Тандіт
  Наступний матеріал
  Шабунін: Якщо ВР не проголосує за зміни, які дозволять Луценку очолити ГПУ, значить коаліції не існує

  В ОБСЄ заявили, що готові обговорювати запровадження поліцейської місії на Донбасі

  ОБСЄ: Поблизу Луганська проросійські бойовики ховають 25 танків

  Голова ОБСЄ дав оцінку підсумкам переговорів у Мінську