СБУ
СБУ telegraf.com.ua

Обшуки в головному офісі АЗС: СБУ та "ОККО" вже прокоментували

  Компанію підозрюють у фінансуванні тероризму

  Співробітники Служби безпеки України запобігли механізму фінансування окупаційної влади АР Крим та псевдодержавних утворень терористичної організації "ДНР" через незаконне функціонування мережі автозаправок на тимчасово окупованій території України. Про це повідомляє "УНІАН".

  Зазначається, що "деякі українські комерційні структури" здійснили протиправну схему зі збереження контролю над діяльністю мережі АЗС в окупованому Криму (щонайменше 9 станцій) та Донецькій області (близько 10 станцій).

  "Управління підприємницькою діяльністю автозаправних станцій здійснювалось менеджментом материнської структури. З отриманих прибутків від реалізації продукції АЗС ділки сплачували до "бюджетів"окупаційних адміністрацій так звані "податки", – зазначено в повідомленні.

  За повідомленням спецслужби, частина продукції АЗС забезпечувала "псевдодержавні утворення».

  "Під час проведення обшуків в офісних приміщеннях та за адресами проживання фігурантів провадження співробітники СБУ виявили печатки фірм, на які оформлювались зазначені АЗС, а також документи та комп’ютерну техніку, що підтверджують протиправну діяльність", – наголошують правоохоронці.

  Віталій Антонов, який є президентом компанії АЗС ОККО "Концерн Галнафтогаз" також підтвердив обшуки в їхньому головному офісі, які були здійснені за підозрою компанії у фінансуванні тероризму.

  "Силовики увірвалися позавчора (21 серпня - Ред) до нас в офіс і були у нас в офісі майже добу. Це була Служба безпеки України. Нас звинувачують у фінансуванні дій, скоєних з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу і зміни державного кордону України. Це дуже серйозне звинувачення, і воно ґрунтується на тому, що наша компанія підозрюється цими органами у фінансуванні тероризму через те, що ми нібито співпрацюємо з окупованими територіями", – розповів Антонов.

  "Ми навіть не знаємо, хто там перебуває на цих заправних станціях (на території "ДНР" і "ЛНР" - Ред) на сьогодні. Ми знаємо, що з 25 станцій 2 були підірвані, а 23 управляються незрозуміло ким. Хто там перебуває, ми не знаємо, у нас немає контактів з цими людьми", – зазначив він.

  Антонов наголосив, що компанію підозрюють у тому, що вона керує АЗС на окупованих територіях та отримує певний прибуток.

  "Щодо Криму звинувачують у тому, що ми контактуємо з кримцями, але ми справді контактуємо. З приводу чого? Це наше майно, це наші співробітники, які працювали у нас до цього часу, і вони не є професійними менеджерами, які керували цією мережею до окупації. Тому відповідні консультації, як вести цей бізнес, наші співробітники проводять, але це не означає, що ми керуємо цими станціями і отримуємо з цього вигоду. Ми туди нічого не постачаємо і жодних фінансових операцій не ведемо. І бренд наш там відсутній", – додав він.

  Як повідомляв 5.UA, співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України провели обшуки в офісних приміщеннях мобільного оператора "Київстар".

  Попередній матеріал
  На генеральній репетиції параду в центрі Києва нарешті показали "Джавеліни"
  Наступний матеріал
  День Незалежності України: у Києві стартує святкування

  Гранатомети в гаражі: поліція вилучила арсенал зброї в екс-бійця батальйону "Київ-2"

  СБУ запобігли ввезенню до України "жучків" із РФ

  СБУ викрила адміністраторів антиукраїнських груп у соцмережах – що відомо

  "Убивство" Бабченка: СБУ обшукувала офіси однієї з партій

  Можу запевнити, США не говорить за спиною України і Крим не здає – Чалий

  Грицак розповів, коли СБУ надасть докази причетності Росії до спроби вбивства Бабченка