Суд Медведчука
Суд Медведчука 5 канал

Образа честі Медведчука: суд відклав розгляд позову проти Гопко

Під стінами суду зібралося з десяток активістів – впевнені, що своїм позовом проти народної обраниці Медведчук лише хоче відбілити себе

Судове засідання за позовом Віктора Медведчука проти народного депутата Ганни Гопко перенесли на 10 квітня. Таке рішення ухвалив Печерський районний суд. Причина – адвокат Медведчука не встиг підготуватися до розгляду.

За словами правника, тільки вчора (18 лютого) склав угоду зі своїм клієнтом, тому не встиг ознайомитися з матеріалами справи. Водночас під стінами суду зібралося з десяток активістів. Мітингарі впевнені, що своїм позовом проти народної обраниці Медведчук лише хоче відбілити себе.

"Я справді тільки вчора взнав. Я справді тільки вчора підготував це клопотання. Вже пізно ввечері відправив клопотання з додатками на адресу пані Гопко. І, я ще раз наголошую, я готовий був через день, через два, через три прийти в судове засідання і належним чином представляти інтереси Віктора Медведчука", – заявив Ігор Кириленко, адвокат Медведчука.

"Ми вважаємо, що має місце недобросовісне користування своїми процесуальними правами, оскільки ніщо не заважає стороні завчасно підготуватися. Минуле судове засідання було, наприклад, десь приблизно два місяці тому, якщо я не помиляюсь. Тому ми вважаємо, що в цьому разі, в принципі, не було достатньо підстав для відкладання цього засідання", – зазначив Сергій Дьомін, адвокат Гопко.

Нагадаємо, глава організації "Український вибір – право народу" та політради партії "Опозиційна платформа – за життя" Віктор Медведчук подав позов на депутата Ганну Гопко через образу "честі, гідності та ділової репутації". Це він угледів у пості Гопко у Facebook, який вона опублікувала ще у вересні.

Попередній матеріал
У ЄС визначили пріоритети економічної підтримки Азову – Могеріні
Наступний матеріал
Засідання у ВР у зв'язку з п'ятою річницею від початку збройної агресії Росії проти України – відео
Loading...