Обкладинку ювілейного журналу "Playboy" прикрашатиме українка

  Даша Астаф`єва повернулася з Америки, де виборола це право у 5 американок. Там у маєтку Х`ю Хефнера, головний плейбой світу сам обирав переможницю.
  Вона повернулася переможницею. Саме світлини українки Даші і прикрашатимуть скоріш за все ювілейну обкладинку 55-річного американського "Playboy". Співачка щаслива, каже, що завжди пам`ятатиме ці два тижні американських канікул та упевнена, що у маєтку Х`ю Хефнера теж не скоро забудуть брюнетку з України.

  Напарниця Даші із гурту "Нікіта" також поверенулася з-закордону. У Грузії Юля відшукувала батька. Утім уся увага прикута до Даші. Юля каже - вона тільки рада за подругу.

  Візит Даші Астав`євої до США ані копійчини не коштував Україні. Усе безпосередньо вирішували там, у Штатах - запевняє головний редактор українського "Playboy" Влад Фірсун. Він не виключив, це не останній такий візит із України. Адже тепер цікавість Х`ю Хефнера до наших красунь збільшилася.

  Сама Астаф`єва задоволена і трохи стомлена. Адже там, у Америці вона багато працювала, спробувала для себе багато нового, як приміром катання на американських гірках та пережила землетрус. Плейбой-діва має намір гучно відзначити своє 23-річчя та з головою поринути у пісенно-гастрольну діяльність. Адже наступні два роки зніматися оголеною Даші - зась, контракт не дозволяє. Утім, як зазначила сама Астаф`єва - просто ходити голяка їй ніхто не забороняв.

  Олена Халік та Ілля Шинкаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.17Мб)
  Попередній матеріал
  Морган Фріман потрапив в автомобільну аварію
  Наступний матеріал
  В Польщі через негоду загинула 15-річна дівчина
  Теги:
  Loading...