Обіди в луганському технікумі шокували санітарних інспекторів [сюжет, відео]

  Обіди студентів одного з луганських технікумів шокували санітарних інспекторів. Продукти невідомого походження, в каструлях залишки їжи які вже зацвіли та засохли. Цікаво, що недоїдками у студентській їдальні годували майбутніх шеф-кухарів.

  Продукти з яких готували студентам обід, кажуть  фахівці санітарної інспекції, свіжими не можна назвати навіть з натяжкою. Щойно зварений борщ з - тхне. На кухні - олія незвичного чорного кольору і пліснява у чайній заварці. 

  Олена Усова, завідуюча відділом гігієни дітей і підлітків Луганської міської санепідемстанції:акое за все годы невидела ниразу. Мы даже не можем разобраться что это за мясо, чьё оно”.

  Санітарні інспектори не можуть збагнути з яких інгридієнтів приготовані страви. Керівництво закладу документів на продукти не знайшло. Подальшою перевіркою заметься міліція.

  Дмитро Євсєєнко, інспектор відділу ветеринарної міліції УМВС України в Луганській області: “Установлен факт оборота продукции без документов, не маркированной и я думаю с истёкшим сроком”.

  У технікумі навчаються майбутні кухарі-технологи. Керівництво закладу антисанітарію закидає учням-практикантам, які вчаться азам кулінарії.

  Олена Казьміна, заступник директора тенікуму:“Всё было приукрашено, так нельзя относится к учебному заведению, оно одно из старейших, имеет свои традиции. Мы эти недостатки устранили”.

  Поза камерою студенти розповідають: із півтори сотні вихованців технікуму в їдальні харчуються не більше 30-ти. Усі інші обідають поза стінами закладу.

  Максим Сисоєнко, Андрій Прокопенко, Луганськ "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Тайфун "Мегі" на Філіппінах забрав життя 11 людей
  Наступний матеріал
  4 американців визнали винними у плануванні терактів у Нью-Йорку
  Теги: