dt.ua

Вирвані з контексту слова: Нищук прокоментував свою заяву про "генетику" Донбасу

  У ВР було зареєстровано постанову про звільнення Нищука з посади міністра культури

  Міністр культури України Євген Нищук повідомив, що не бачить підстав для своєї відставки через вирвані з контексту його слова про "відсутність генетики" на Донбасі, передає "Укрінформ".

  Нагадаємо, сьогодні соціальні мережі збурила інформація про те, що міністр культури Євген Нищук в ефірі українського телеканалу заявив, що на сході України "немає ніякої генетики", і що ці міста радянською владою були свідомо заселені завезеними людьми.

  "Це вирвана конкретна річ, і всі, хто потім почав постити (у соцмережах – 5.ua), він постив не з телепередачі, а постив уже з переробленої інформації російських сайтів. Зрозумійте це. Давайте будемо солідарними. За що у відставку? За те, що я люблю українську культуру та віддаю їй з ранку до ночі свій час? Якщо це когось ощасливить – будь ласка", – заявив пізніше на брифінгу Нищук.

  Міністр вибачився перед усіма, кого могли образити його слова: "За можливу інтерпретацію або трактування думки – я вибачаюсь. Але це конкретна думка. Скільки кожного дня говорить кожен політик! Хтось пішов з Верховної Ради?" – сказав урядовець.

  Крім того, сьогодні у парламенті було зареєстровано постанову про звільнення Нищука з посади міністра культури України. Згідно з даними на сайті парламенту, автором є нардеп від "Опоблоку" Олександр Вілкул.

  Попередній матеріал
  Російський опозиціонер: Махінації міноборони РФ заточені під "кухаря Путіна"
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про Нацкомісію з регулювання енергетики і копмослуг

  Ні житла, ні автомобіля: міністр культури Нищук подав електронну декларацію

  Нищук розповів, скільки Київ витратить на Євробачення-2017