обстріл мирного Водяного 5 канал

Нищівний обстріл мирного Водяного: що побачили журналісти "5 каналу" на місці подій

Одна з вулиць населеного пункту знищена вщент, місцеві ж поки не покидають домівки

Цього тижня під обстріли неодноразово потрапляло мирне Водяне. Про ситуацію після обстрілів розповіла кореспондент "5 каналу" з місця подій.

"Водяне – таке собі невеличке дачне селище, там усього кілька вулиць. Одна з них буквально знищена вщент внаслідок обстрілів бойовиків. Там будинки або зруйновані внаслідок прямих влучень, або вигоріли через пожежу, яка зчинилася після обстрілу", – повідомляє Тетяна Ігнатченко.

За її словами, довго працювати на місці події журналістам не вдалося, оскільки майже одразу почався новий обстріл. "Знімальна група потрапила в укриття, в якому провела 2,5 години. Увесь цей час працювали ворожі міномети", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, наразі в селищі постійно перебувають четверо людей, ще вісім прибувають до Водяного періодично. Попри обстріли, місцеві не полишають цей населений пункт і кажуть, що, фактично, це все, що вони набули за своє життя.

За оновленою інформацією, впродовж минулої доби Водяне обстріляли тричі, а вже у п'ятницю, 14 жовтня ситуація залишається напруженою.

Як повідомлялося, 12 жовтня бойовики обстріляли Водяне зі 152-мм артилерії, у селищі почалася пожежа. 

Попередній матеріал
Туск: Не існує правових обмежень, щоб припинити Brexit
Наступний матеріал
Кінопоказ, грандіозний концерт військового оркестру та фотовиставка: що подивитись у Києві на свято

"Русскій мір" у Водяному: житлові будинки досі тліють після потужних атак

Бойовики обстріляли Водяне зі 152-мм артилерії, у селищі почалася пожежа