НСК "Олімпійський" сьогодні виповнюється 87 років

  Національному спортивному комплексу "Олімпійський" сьогодні виповнюється 87 років. Головну спортивну арену столиці заклали у 1923 році і з того часу вона зазнала чимало змін та реконструкцій.

  З нагоди дня народження стадіону з журналістами поділився спогадами ветеран спорту, атлет Віктор Цибуленко, який почав свою кар`єру на стадіоні ще в 1947 році; футболіст і тренер Олексій Михайличенко та багаторічний директор НСК Сергій Демидов. Чинний керівник стадіону, португалець Житес Акісандаш запевнив: НСК Олімпійський вчасно реконструюють і у 2012-му той зможе гідно прийняти фінал Чемпіонату Європи. Щоправда, реконструкція досі відбувається без затвердженого проекту.

  Віктор Цибуленко, ветеран спорту: "Ну стадион можно сказать, что это мой дом и сейчас. Я вот сейчас с болью смотрю как его разрушили, и надеюсь, что пан директор с его помощью... он сделает с этого стадиона куколку и мы будем ещё не раз ни один юбилей справлять".

  Житес Аркісендаш, генеральний директор НСК "Олімпійський": "Ми зробимо, ми впевнені, що ми побудуємо цей стадіон до червня 2011 року, ми зараз намагаємося втиснути будівництво, що займає 36 місяців в 14 місяців. І цей стадіон будується українськими компаніями".

  Попередній матеріал
  ГПУ порушила кримінальну справу проти Данилишина
  Наступний матеріал
  Генсек УЄФА задоволений підготовкою України до Євро -2012
  Теги: