НРУ побоюється поспішного закриття справи щодо загибелі В. Чорновола

  побоюється Народний Рух України. У політсилі сумніваються, що за нинішньої ситуації прокуратура може об`єктивно розслідувати усі обставини.

  Прокуратура Києва минулої ночі провела ексгумацію тіла легендарного політика. Для родичів, які хоча раніше і дали згоду на цю процедуру, стало несподіванкою, що їх не попередили, коли це станеться. Син екс-лідера Руху Тарас Чорновіл сьогодні першим повідомив про ексгумпацію, але надалі від коментарів утримується. Він посилався на тітку - Валентину Чорновіл, яка, своє чергою, назвала ексгумацію "відверто цинічною". Вона прийшла поклати квіти до могили і виявила розритття. У березні Міністерство внутрішніх справ відновило розлідування загибелі В`ячеслава Чорновола. Справу згодом передали до київської прокуратури. Слідчі мають мають поставити крапку в питанні, внаслідок чого загинув легендарний політик - випадкової аварії чи замовного і сплановаого убивства. Ключем має стати відповідь, чи добили Чорновола після аварії холодною зброєю.

  Лідер Народного Руху загинув під час передвиборної кампанії у 99-му році. Під Борисполем його авто врізалося в КАМАЗ, який розвертався посеред шосе.   

  Попередній матеріал
  На кортах Парижа визначаються фіналістки турніру "Ролан Гаррос"
  Наступний матеріал
  Законопроект про вибори – це не рух вперед, а кілька кроків назад, – заст. голови ЦВК
  Теги:
  Loading...