Новий рекорд України: У Києві розгорнули прапор-велетень з вишитим на ньому текстом із Конституції України

"Єдиним джерелом влади в Україні є народ" – такі слова вишито на синьо-жовтому полотні

Сьогодні, 18 червня 2016 року, в Києві розгорнули прапор-велетень з вишитимна ньому текстом із Конституції України і тим самим офіційно вписали до Книги рекордів України.

"Єдиним джерелом влади в Україні є народ" – такі слова на синьо-жовтому полотні площею 13,5 кв. м. Авторка – знамена Ангеліна Шостак з міста Бахмута Донецької області. У доробку Ангеліни уже понад три сотні різноманітних національних прапорів, які вона пошила і для вітчизняних бійців на передову, і для переможниці "Євробачення" Джамали, і для українських міст. Зокрема,  один синьо-жовтий стяг її авторства майорить над Бахмутом на Донеччині. А презентоване сьогодні полотно-рекордсмен майстриня хоче віднести до Верховної Ради і повісити перед депутатами, щоб вони не забували, хто їх привів до влади.

"Зараз мешкаємо ми в Бахмуті. Ми цю війну бачимо кожен день, ми її чуємо кожен день. Ми були під окупацією, ми знаємо, що таке прапор, який кладуть тобі під ноги, щоб ти по ньому їхав машиною. Не будеш - то будеш рити окопи. Тому я має повне право просити розмістити цей прапор в холі Верховної Ради, щоб кожен депутат, він читав не ті гасла клоунів, які там вішають, а гасло, завдяки якому він туди потрапив, його обрав народ", – наголосила авторка прапору.

Як повідомляв 5.ua, 3 червня 2016 року на Говерлі встановили новий рекорд України та світу, одночасно утворивщи найбільший живий герб та зігравши "найвищий" концерт. 

Попередній матеріал
Порошенко назвав бойові втрати Нацгвардії в зоні АТО
Наступний матеріал
Масове отруєння людей в Ізмаїлі розслідуватиме поліція - Деканоідзе
Теги:
Loading...

Бійці ЗСУ підняли український прапор над ще одним селом на Донеччині – опубліковані фото

Бійці АТО встановили український прапор на найвищій вежі шахти "Бутівка"

"Я нікого не боюсь, я не лізла ні в Кремль, ні до путлерів" – героїчна бабця вийшла у центр Луганська з синьо-жовтим прапором

Захисники Мар'їнки встановили український прапор перед носом бойовиків