Нову організацію “Чорнобиль-86” створили луганські ліквідатори аварії на ЧАЕС

  Нову організацію “Чорнобиль-86” створили луганські ліквідатори аварії на ЧАЕС. Об`єднання має стати альтернативою міському осередку організації "Союз Чорнобиль", яка на думку деяких чорнобильців, зрадила інтереси рядових ліквідаторів.

  Крім того, активісти обурені рішенням Конституційного суду та постановою Кабміну про урізання пільг більшості з них.  Тепер члени "Чорнобиля-86" готують звернення до Президента, уряду, а також представників європейськиї країн. І попереджають - якщо їхні вимоги залишаться поза увагою до 26 квітня — вони влаштують нові акції протестів.

  Олексій Демченко, член координаційного наради з створення нової організації “Чорнобиль-86”: "Когда вы видели, что на конференции общественной организации приехали делигаты чтобы вісказаться ту всю правду нашему президенту собза чернобіля, я теперь не знаю как его назвать я теперь и коллегой, который здал чернобыльские интересы в том плане, что он финансируется с кабмина, получил 3 млн на свое обеспечение своей жизнедеятельности, на зарплаьу, оплату офиса и придумали какую-то формулу начисления пенсии".

  Попередній матеріал
  Відеозапис збройного пограбування банку в Донецьку 29 грудня не проводився
  Наступний матеріал
  Додаткову психіатричну експертизу призначив суд Брейвіку
  Теги: