5.ua

Новотошківське: 29-й блокпост під щільним обстрілом ворожих снайперів

Помітити ворожого стрільця не дозволяє так звана "зеленка".

29-й блокпост, що дислокується на Луганщині – під щільним обстрілом ворожих снайперів. Працюють вони від самого ранку до пізнього вечора, коли їм на зміну стають міномети бойовиків.

У журналістів "5 каналу" була запланована зйомка на 29-му блокпосту. Але знімальна група змушена була на великій швидкості проїхати повз цей опорний пункт.  Військові  говорять, що на позиції працює снайпер, тому перебувати там небезпечно.

На цій ділянці фронту снайпери активізувалися від початку тижня. Тримають під прицілом опорний пункт по кілька годин.

Про активізацію снайперів захисникам Новотошківського повідомляє розвідка. Помітити ворожого стрільця не дозволяє так звана "зеленка".

На опорному пункті, де знімальну групу чекають військові, теж небезпечно. Перед тим, як пропустити журналістів, армійці уважно перевіряють місцевість.

Ворожі позиції розташовані за лісосмугою. Військові розповідають, надвечір тут навіть можна почути гучні вигуки бойовиків. Через це самі намагаються не галасувати.

Удень тут відносно тихо. З настанням сутінок бойовики розпочинають провокативні обстріли. Часто зі зброї, забороненої Мінськими угодами.

Вогонь у відповідь українські армійці не відкривають. Стверджують, за таких умов найбільше довіряють власному слуху. Головне – вчасно почути початок обстрілу.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
На Олімпіаду в Ріо допустили понад 270 російських спортсменів
Наступний матеріал
ООН: війська Південного Судану чинять масові вбивства і зґвалтування мирних жителів
Теги:
Loading...