Нові стандарти харчування ЗСУ Facebook

Нові стандарти харчування ЗСУ: демобілізований боєць АТО поділився враженнями

У понеділок, 26 вересня, міністр оборони Степан Полторак підписав документи про затвердження нового сухого пайка Збройним силам України

У сухпайках старого зразка майже не хочеться нічого залишити, хочеться змінити його повністю. Про це в ефірі "5-го каналу" заявив демобілізований військовослужбовець ЗСУ "Олександр", який нині знаходиться на зборах резервістів.

"Центр (Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ – 5.ua) розробив досить прекрасну річ з вигляду, поки що не вдалося того покуштувати, але виглядає досить пристойно, дуже схоже на американські сухпаї. Влітку 2014-го були в нас в батальйоні ці сухпаї, декілька днів харчувалися виключно ними. Вони зручніші (за радянський зразок сухпайка – 5.ua), вони смачніші, розігрівати їх непотрібно, тому що там безпламенева система розігріву, величезний асортимент. В американських сухпайках, наскільки я пам'ятаю, близько 60-ти різних варіантів меню, включаючи вегетаріанські навіть.

У сухпайках старого зразка нічого не хочеться залишати, хочеться змінити його повністю. Його категорично незручно носити – один сухпайок займає занадто багато місця. Якщо людина йде в поле, в польовий вихід, наприклад, розвідка йде на завдання – їм треба на декілька днів йти, то якщо взяти з собою три сухпайка, то вже більше в наплічник нічого не влізе", – поділився військовослужбовець.

Попередній матеріал
ДФС: всі завезені в Україну Iphone7 - нелегальні
Наступний матеріал
Renault заявила про старт продажу електромобілів на українському ринку

Волонтер: про проблеми якості харчування солдатів і хто за цим стоїть

Пілотний проект реформи харчування ЗСУ у Львові: експеримент проходить вдало

Міноборони проводить експеримент із новою системою харчування для бійців ЗСУ

Наступного року армію переведуть на нову систему харчування – Полторак