Олександр Тарасюк 5.ua

Нове життя бійця АТО: військовий розповів, що допомагає відродитися після вогню "Градів"

Наразі боєць готується переїхати до нового помешкання та кардинально змінити своє покликання

Боєць з Луганщини Олександр Тарасюк після участі в АТО та серйозного поранення повернувся до мирного життя, опанував новий фах, вдруге одружився та переїхав до власної квартири, на яку пішли всі гроші, сплачені державою як компенсація за поранення.

Дім Олександра в Луганську підірвали бойовики так званої ЛНР, після того як дізналися, що чоловік воює на боці України. Та він починає нове життя у новій квартирі.

Як стало відомо, у червні 2014 року терористи запропонували чоловікові вступити до їхніх лав. Він відмовився та зумів виїхати з окупованого міста. У тодішньому Кіровограді одразу пішов до 34-го батальйону територіальної оборони.

А вже під час боїв поблизу Дебальцевого терористи обстріляли підрозділ Олександра з "Градів". Боєць втратив ногу. Через відсутність належної допомоги рана почала гноїтися. Олександра екстрено доправили до Києва, де вже в процесі реабілітації він познайомився з Надією. Жінка працювала медсестрою і допомагала йому стати на ноги.

"Дуже важливо, коли біля людини не тільки є препарати медичні, коли є людина, яка може тебе просто підтримати, зрозуміти. І навіть втішити тим, що вона поряд із тобою", – каже тепер вже  дружина Олександра Надія Тарасюк.

У новій квартирі з другою дружиною боєць розпочинає нове життя. З ремонтом військовому допомагали волонтери. До нової квартири Олександр з родиною заселяться вже у вівторок. Наступний крок чоловіка – реалізуватися професійно. До війни він був гірником. Тепер планує стати психологом.

Олена Бережнюк, Олексій Іванченков, 5 канал

Попередній матеріал
Бригинець: РФ хоче зробити навколо конкретної людини новий виток істерії, коли Україна – це знову ворог
Наступний матеріал
Шкрум: Якщо Україна розірве дипломатичні відносини з РФ, іноземні партнери нас підтримають

Життя після війни: Ветерани АТО опублікували другу серію відеоісторій успіху побратимів

Життя після війни: Ветерани АТО розпочинають серію відеоісторій успіху побратимів

"Забути все": Боєць, що вижив після смертельного поранення, потребує допомоги

Центр "АТОшка": боєць з "Донбасу" започаткував свою справу