Нове у підготовці Льова до Євро-2012 (репортаж)

  Приїхав і перетасував усі карти. За один день візиту до Львова віце-прем`єра з підготовки до Євро-2012 у міста з`явився інший генпідпрядник на зведення стадіону та реконструкцію аеропорту. А у місцевого автобусного заводу додалося роботу - ЛАЗ отримав держзамовлення на три із половиною мільярди гривень.

  Два тижні минули і жодного позитивного зрушення. Так прокоментував будівництво львівського євростадіону профільний віце-прем`єр. Борис Колесников знову приїхав з інспекцією. Щоби поміняти генерального підрядника. Тепер євро-об`єкти у Львові зводитиме донецька компанія  "Альком". Зміни задля того, щоби наздогнати критичне відставання.

  Окрім Львівського стадіону, урядовців непокоять  проблеми з київським "Олімпійським". Утім заяви Президента УЄФА Мішеля Платіні про можливу неспроможність України прийняти Євро коментують  без остраху. Члени Кабміну кажуть: під час наступного візиту інспектори Європейської футбольної спілки побачать зміни на краще.

  Львів допоможе іншим містам, що прийматимуть Євро - автомобілями. ЛАЗ отримав держзамовлення на півтори тисячі автобусів та п`ятсот тролейбусів. Це найбільший контракт для ЛАЗу за часів незалежності. Нині виробництво там заледве жевріє. ЛАЗівці не приховують захоплення.

  Роботою на підприємстві, сподіваються у Львові, забезпечать понад тисячу людей. Тим часом обурення незрозумілою схемою відбору постачальника транспортних засобів вже висловила корпорація "Богдан". Здивування з вуст прес-служби іншого виробника автобусів викликала відсутність  тендеру на держзамовлення та вибір компанії, що є на межі банкрутства.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Великий адронний колайдер знову зупинили
  Наступний матеріал
  ГПУ викликає Сівковича на допит у справі про отруєння Ющенка
  Теги: