ngu.gov.ua

Стратегія реорганізації Нацгвардії: стало відомо, коли військо перейде на стандарти НАТО

Штаб анонсує введення системи "Prozorro", вивчення іноземних мов та зміну підходів до організації бойової підготовки

У четвер, 14 липня, штаб Нацгвардії презентував стратегію реорганізації структури відповідно до вимог НАТО. Її планується реалізувати до кінця 2017 року.

Зазначається, що з метою успішної модернізації Нацгвардії вже створили робочу групу, відповідальну за проведення реформ.

Серед запланованих заходів – перехід усіх органів військового управління на нові штатні розписи. У планах також відмовитися від полків, перетворивши їх на бригади, батальйони та загони.

Анонсує Нацгвардія і зміни в організації бойової підготовки та логістиці. Товари та послуги для потреб військових купуватимуть за системою електронних закупівель "Prozorro".

Тренування нацгвардійців та військових інструкторів з вогневої, тактичної, медичної та топографічної підготовки планується проводити за стандартами НАТО. Крім того, на базі Національної академії Нацгвардії планується створити мовний центр, де військовослужбовці будуть опановувати, зокрема, англійську та французьку мови.

"Першочергове наближення органів управління до організаційних структур Альянсу дозволить нам, крім того, досягти іншої, не менш важливої, мети, що визначена у стратегічних оборонних документах, – забезпечити оперативну взаємосумісність систем управління, кадрового забезпечення, бойової та професійної підготовки зі Збройними Силами України", – зазначив начальник штабу Національної гвардії України Олександр Олещенко.

Нагадаємо, у Нацгвардії анонсували підписання угоди про співробітництво з польським Міноборони.

Попередній матеріал
Матіос розповів подробиці схеми незаконного присвоєння грошей екс-чиновниками НБУ
Наступний матеріал
"Обшукали такого собі "суворова" – ГПУ почала розслідування за фактом незаконного збагачення чиновника міськради Харкова

У Нацгвардії анонсували підписання угоди про співробітництво з польським Міноборони

Президент призначив нового заступника командувача Нацгвардії

"Ви – найкращі представники народу": Порошенко вручив кубок команді Нацгвардії, яка перемогла у турнірі з рукопашного бою

Нацгвардія стане спостерігачем у FIEP восени