Нова рекламна кампанія присвячена безпеці на дорогах стартує в Україні

  Нова рекламна кампанія присвячена безпеці на дорогах стартує в Україні. У столиці, містах-мільйонниках та на узбіччі великих магістралей встановлять з півтисячі бігбордів і сіті-лайтів із закликами не сідати за кермо напідпитку.
  Рекламісти визнають - соціальні повідомлення не зможуть вплинути на водіїв безпосередньо, утім стимулюватимуть високопосадовців розв`язувати проблему смертності на дорогах на державному рівні. До того ж водіям нагадуватимуть про небезпеку нехтування правил. У Києві, окрім сіті-лайтів, транслюватимуть і відеоролики на півсотні екранів. Наприкінці тижня кияни побачать сюжети, присвячені пам’яті жертв на дорогах.

  Артем Біденко: "Ми ставим перед собою задачу щоб абсолютно всі, в тому числі і державні мужі побачили що ця проблема є. Сильний акцент цього року ми зробили на боротьбі з п`янством за кермом тобто це ціла серія як бачить п`яний знаки, як бачить п`яний дорогу, як бачить п`яний ту чи іншу ситуацію на дорозі, а як є насправді - тобто викривлення реальності. Це сильніший акцент на вшануванні жертв дорожнього руху".
  Попередній матеріал
  Підготовка до ексгумації тіла Арафата розпочалася в палестинській Рамаллі
  Наступний матеріал
  До кінця місяця Греція має отримати черговий транш кредиту від ЄС
  Теги:
  Loading...