Нова будівельна афера в Києві [відео]

  Нова будівельна афера в Києві. 503 вкладника 5 років не можуть дочекатися житла від забудовника. Напівдорозі будівельники залишили об`єкт. Компанія, яка взяла в людей гроші, на контакт не виходить. Ситуацію з`ясовув Андрій Жигулні.
  Постраждала: "Я мріяла жити тут в новій квартирі та водити онуків до парку, але не внкуів не квартири".

  Заради своєї мрії,  Киянка Світлана продала власну двокімнатну квартиру майже в центрі Києва і вклала гроші в будівнивцтво іншої - на околиці міста біля іподрому. Розповідає - тут мав бути чи не найгарніший житловий комплекс. Перед тим, як нести всі свої гроші забудовникам, додатково перевіряла документи фірми - навіть знайомі у прокуратурі підтвердили: конторі можна довіряти. Утім будинок так і залишився лише на папері. 

  Світлана: "Наша квартира ось там третя секція 10-й поверх ось в такому стані цей будинок стоїть вже пять років. Можна сказати за свої ж власні гроші ми зробили свого 21-річного сина бомжем".

  Тепер Світлані та її родині доводиться винаймати житло, на що йде зарплата чоловіка, а живуть на пенсію та зарплату ошуканої киянки. Таких як вона - півтисячі осіб. Усі разом - уже зверталися до Кабміну. Нині - прийшли під Адміністрацію президента. 

  Але посадовці з президентської канцелярії - лише обіцяють розглянути звернення, та й то протягом тридцяти днів. Тому пікетувальники анонсують ще більш масштабну акцію під стінами іншої адміністрації - київської міської. Але столичні чиновники грають на випередження і погоджуються зустрітися з ініціативною групою біля недобудованого будинку. 

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Негайної зустрічі з міністром оборони вимагають військові-пенсіонери в Греції
  Наступний матеріал
  Чергові ротації у Київраді
  Теги: