фото "Місцевий час Чернівці"

Німецькі волонтери привезли медичні препарати для поранених бійців АТО

  Необхідні речі та гроші зібрали мешканці Німеччини для вдів та дітей загиблих учасників АТО. Це не перша допомога, яку передають в Україну німецькі волонтери. А от медичний гуманітарний вантаж – прийшов вперше.


  Медичні препарати, милиці, інвалідний візок, засоби гігієни – усе це передали військовому шпиталю у Чернівцях. Привозити зібрану звичайними німцями   благодійну допомогу – вже звична справа для громадянки Німеччини Галини Леонтій. Раніше жінка доправляла волонтерському центру термобілизну, теплі речі та пігулки для знезараження води. Їх потому передавали бійцям, які воюють на сході країни. Цього разу фрау Леонтій привезла медичні препарати від німецького гуманітарного фонду.

  Волонтерка розповіла: "Оця організація називається ЕКШІО МЕДІО, німецька благодійна організація по наданню медичної допомоги, яка поставляє медикаменти як гуманітарну допомогу у 140 країн світу. То ця організація вперше посилає таку маленьку допомогу спочатку в тестовому режимі".

  Окрім того, німецькі волонтери зібрали адресну допомогу для удів та дітей загиблих учасників АТО. Речі для різного віку та гроші отримали 13 родин у Житомирській, Київській та Чернівецькій Областях .

  Доправляти гуманітарну допомогу з Німеччини взялися безкоштовно українські перевізники. Попереду, кажуть, ще не один рейс із благодійним вантажем.

  Попередній матеріал
  Терористи посилюють напади, щоб дати РФ привід ввести "миротворців" - РНБО
  Наступний матеріал
  У Німеччині святкують 25-ліття падіння Берлінського муру