5.ua

Німеччина допомагатиме вимушеним переселенцям з Донбасу

  Німеччина зацікавлена допомагати вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей до інших частин України, а також сприяти у відновленні східних регіонів України.

  Про це стало відомо під час зустрічі генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні Детлефа Вольтера з радником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борисом Трейгерманом.

  "З наближенням зими, нагальним стає питання забезпечення переселенців всім необхідним. На сьогодні питання вже вирішено на 90%. Ті переселенці, які до нас вже переїхали, сьогодні вже розселені в будинки, які підготовлені до зими. Але зрозуміло, що чим ближче до зими, тим більшою буде кількість переселенців. І напевне ми вже не впораємося самостійно. Проте завдяки Німеччині сьогодні розпочата робота над проектом будівництва збірних будинків. Наразі вже підготовлено майданчики для встановлення тимчасових будинків для переселенців", - зазначив радник Борис Трейгерман й додав, що вже у жовтні в Україну приїдуть такі будинки.

  Також генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні зауважив, що Німеччина влітку організовувала на території Польщі та Німеччини курси для молоді з Донбасу. Таку практику Німеччина збирається продовжувати й надалі.

  Попередній матеріал
  Український експорт до Митного союзу впав, до ЄС - виріс - МЗС
  Наступний матеріал
  Проти Януковича і Азарова розпочали ще одне кримінальне провадження
  Теги:
  Loading...