Нічна битва за мову під Українським домом [відео]

  Нічна битва за мову. Під українським домом противники закону Ківалова-Колесніченка мітингували, читали беркутівцям вірші і спали просто неба. Були письменники, прості люди і депутати-опозиціонери. Ночував на Європейській площі і Азад Сафаров.

  Віталій  Кличко, депутат київської міської ради: "- ЗАЛИШАЮСЬ!! ЗАЛИШАЮСЬ ДО РАНКУ !!! ЗАДРАЛИ УЖЕ СКОЛЬКО РАЗ ГОВОРИЛ".

  Залишаєтесь чи йдете - головне питання, яким зустрічають кожного нового гостя під Українським домом. Тут раді кожному відвідувачу. Навіть іноземцям

  Журналіст: "Якщо я не помиляюсь це протест проти віддалення української мови від суспільства"?

  Мітингувальник: "О да я тут за свободу людей. А вони, я точно знаю, за свою рідну мову".

  До українського дому з`їжджаються представники майже всіх опозиційних сил. Майже кожен звертається до беркутівців з проханням не чіпати людей. А Віталій Кличко ще й погрожує - якщо не виконають прохання - матимуть справу з його родичами.

  Учасник акції: "Згуртуймося прийишла біда".

  Найкраще гуртується міліція. Кілька десятків беркутівців чатують по обидві боки Українського дому. Ще стільки ж правоохоронців у підземних переходах.

  Мітингувальники у тактиці не поступаються - виставляють перед колонами беркутівців з усіх боків своїх людей. Щоб вчасно дізнатись про приготування до  нападу. 

  Учасниця акції: "У нас немає зброї тому нам не потрібна - ми мирний народ які вийши на мирну акцію протесту, ми захищаємо свою мову, свою державу не більше не менше".

  На додачу наглядачі за міліціонерами ще й намагаються відволікати їх від виконання службових обов`язків. Казкар Сашко Лірник розповідає байки.

  Протягом ночі мітингувальникам кілька разів оголошують мобілізацію через повідомлення про можливий напад беркутівців. Та щоразу до цього не доходить.

  Азад Сафаров, Іван Наконечний, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Захист української мови. Головні події
  Наступний матеріал
  Японія критикує візит Медведєва на Курильські острови
  Теги: