5.ua

Ніч на Майдані: представники опозиції прийшли підтримати європейський вибір народу[відео]

  Зібрання оголосили безстроковим, та запропонували утворити цілодобову варту. Поблизу Майдана з’явилися автобуси зі спецпризначенцями, які, втім, у акцію протесту не втручалися. Підходи до адміністрації президента беркутівці заблокували транспортом. Згодом на центральній площі з’явилися й лідери опозиції. Опоненти влади наголосили, очікували побачити людей на Майдані 24-го числа, коли планували провести акцію на підтримку угоди із ЄС, але радіють, що люди самоорганізувались раніше.  

  Євген Нищук, громадський активіст: "Є в когось сили, бажання, то так, а взагалі то є заклик до того, щоб завтра о 18-й усім тут зібратися".

  Віталій Кличко, лідер фракції «Удар»: "Всі розгублені, тому що 1 людина чи група людей вирішили за всю країну. Ми прийшли сюди показати совю позицію, що ми хочему жити в сучасній, європейські країні".

  Олег Тягнибок, голова ВО "Свобода": "У нас є своє бачення у опозиційних сил, ми готуємо акцію на 24 число, але якщо спонтанні підйоми мас буть вже тривати 21, 22, 23-го - це тільки підсилить акцію 24 числа".

  Попередній матеріал
  Вектор - Євросоюз! Кияни збираються на Майдані [відео]
  Наступний матеріал
  Місія Кокс-Квасневський прийдуть сьогодні до ВР
  Теги:
  Loading...