Незабаром у Євпаторії відкриють найбільший дельфінарій України [відео]

  Найбільший дельфінарій України готується до відкриття у кримській Євпаторії. Він зможе прийняти одразу 700 відвідувачів. Глядачам підготували програму за участю морських котиків і дельфінів, згодом до них приєднаються морські леви.

  Акторів до нового дельфінарію завозять вже кілька місяців. Останніми  заїжджає пара південноамериканських морських левів. З лютого ссавців тримали в карантині на озері Донузлав, там вони проходили акліматизацію та адаптувалися до кримської морської води та їжі. Працівники дельфінарію кажуть, леви занадто молоді і ще не дресировані, тому в цьому сезоні глядачі їх не побачать.

  Анна Михайленко, тренер ластоногих: "Выступать они смогут не раньше чем в следующем году к лету.а начинать обучение элементам демонстрационной программы  мы начнем осенью.т.е.в течение этого лета они будут кушать, играть, мы будем с ними общаться, гладить, приучать к людям".

  Розважальну програму , що за задумом зорієнтована на дітей та підлітків, створюватиме група дельфінів та морських котиків. Тренери кажуть, кожний виступ буде інакшим, адже вправи залежать від настрою та самопочуття тварин.

  Андрій Гальперін, тренер морських ссавців: "Действуем всегда по ситуации.это работа, это в первую очередь импровизация. Нет четко оговореніх нормативов поведения.  животное сегодня себя так чувствует, завтра по-другому. Сегодня у него одно настроение, завтра – другое".

  Зараз в Євпаторійському дельфінарії залишилися останні штрихи. Будівельники укріплюють крісла,  актори - вдосконалюють програму.

  Ігор Масберг, директор Євпаторійського дельфінарію: "Все, что можно было заложить для хорошого обеспечения жизнедеятельности животных, все это мы воплотили, все это есть.начиная от воды морской со скважины, фильтры и включается в это понятие содержание".

  Тут кажуть - зроблять  не лише найбільший дельфінарій України, а ще й найсучасніший.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Євпаторія, 5 канал

  Попередній матеріал
  Україські пластуни святкують сторіччя руху
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську встановлюють камери спостереження
  Теги: