5.ua

Невідомі викрали активіста Ігоря Луценка [відео]

  Нагадаємо, один із активістів Ігор Луценко зник вночі. Він привіз на машині потерпілого в офтальмологічне відділення Жовтневої лікарні Києва. Згодом надіслав повідомлення своєму адвокатові, в якому повідомив, що на нього чекали четверо у цивільному. До лікарні одразу ж відправилися активісти, втім ані Луценка, ані потерпілого там уже не знайшли.

   

  Марія Лебедєва, громадська активістка: «Подали заяву про злочин, про викрадення людини. Не зареєстровано затриманих за такою фамілією у Печерському і Шевченківському райвідділі. Заїжджали на провулок. Там теж не має. Жодної інформації офіційної про те, де вони знаходяться - немає. Ніхто не дає».

  Сергій Бурлаков, речник ГУ МВС: «Є повідомлення і від лікарів, і від його дружини про те, що дійсно, якісь цивільні особи приїхали до лікарні, коли він туди привіз потерпілого, і після цього він з ними поїхав. Щодо насильства інформації від лікарів немає, але все одно було зареєстроване повідомлення. І зараз ми з’ясовуємо інформацію. Думаю, що за декілька годин ми будемо мати хоча би попередню інформацію для того щоб зрозуміти, що там саме було».

  І за останніми даними, Ігоря Луценка немає у райвідділках міліції. Про це «5 каналу» повідомили у прес-службі  МВС України.

  Попередній матеріал
  На Грушевського затишшя: Активісти спілкуються з силовиками [відео]
  Наступний матеріал
  Кличко 2 год перебував в Адміністрації президента
  Теги:
  Loading...