Неповнолітнім ув`язненим влаштували сповідь у колонії

  Сповідь за колючим дротом. Неповнолітнім ув`язненим, які відбувають покарання в колонії у Харківській області, влаштували зустріч із священиком. Час обрали невипадково, адже Великий піст, кажуть церковники, час коли слід покаятися.

  Шістнадцятирічний Юрій Курилов за грати потрапив менше року тому. За який злочин відбуває покарання, на камеру не зізнається. Хлопець запевняє, в бога повірив саме  в колонії. Минулої осені навіть охрестився. А тепер вирішив і сповідатися.

  Юрій Курилов, вихованець Курязької виправної колонії: "Как вроде какой-то груз давит на душу, хочется кому-то рассказать , кому-то исповедоваться в своих грехах . Знаете, он так легче становится на душе. Намного легче. А когда ходишь постоянно закрытый, постоянно в себе — не получается оно так жить нормально". 

  З майже двох сотень вихованців Курязької виправної колонії, до сповіді зголосилися шістнадцятеро. Заради них і приїхали двоє священиків. В адміністрації колонії кажуть, служителі церкви відвідали виправний заклад уперше.

  Марк Маркін, начальник Курязької виправної колонії ім. Макаренка: "Я думаю, что нелегко далось, тайна исповеди. И я надеюсь, что после этой тайной исповеди они пересмотрят свое поведение не только на ближайшее время, но и на всю свою оставшуюся жизнь".

   Протоієрей Тарасій Войтенко: "У них покаянное чувство очень сильно развито, и они и сами прекрасно понимают, что они совершили ошибку в жизни и они стремятся всеми возможными способами и средствами эти ошибки исправить".

  Юрій Курилов запевняє - у своїх помилках розкаявся. Священики тішаться, значить зустріч була не марною. А керівництво колонії обіцяє, що й надалі запрошуватиме служителів церкви до вихованців .
  Світлана Сірик, Вячеслав Кузьменко, Харківщина, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Чверть населення України живе за межею бідності
  Наступний матеріал
  У Великій Британії вдруге заарештували Брукс
  Теги: