Неподалік Маріуполя виявлено схованку зброї, яка належала одній із терористичних груп

  На Донеччині неподалік Маріуполя в ході проведення спеціальних дій підрозділом військової розвідки Збройних Сил України було виявлено схованку зброї, яка належала однієї з терористичних груп.

  Про це у Міноборони повідомили 29 жовтня.

  Як зазначено у  повідомленні, в добре замаскованому місці поруч з лісосмугою знаходилися ручні протитанкові гранатомети типу РПГ-18 та ящики з набоями. При цьому, поруч було знайдено рештки ящиків від стрілецької зброї, які терористи намагалися знищити шляхом підпалу.

  За словами військовослужбовців, на більшості зі зразків зброї та ящиків до неї було чітко видно маркування, за яким можна зробити висновок, що дані види зброї були випущені ще за Радянських часів і ніколи на арсеналах України не знаходилися.

  "Можна з впевненістю сказати, що наші розвідники попередили теракт на півдні Донеччини і, тим самим, врятували життя багатьом людям. Наголошую, що пріоритет роботи усіх спеціальних підрозділів в зоні АТО – безпека мирних мешканців та протидія незаконним банд-формуванням", – пояснив командир підрозділу військової розвідки.

  Про усі подібні випадки порушення терористами умов припинення вогню та процесів мирного врегулювання в регіоні, українські військовослужбовці негайно інформують представників ОБСЄ.

  c9fdc96b9289574b4770511257faa01cb24e6baf
  06b52013a4ec1bbd3a6c73ce0f454baba7e08508

  Попередній матеріал
  Надія Савченко впізнала свого викрадача: ним виявився один з ватажків "ЛНР"
  Наступний матеріал
  Упродовж дня терористи обстріляли позиції сил АТО 20 разів - Селезньов