Неофіційний рекорд країни із довжини волосся - у жительки Прикарпаття

  Більш ніж півтораметрову косу відростила мешканка Прикарпаття Ольга Ломако. Завдовжки її волосся - 160 сантиметрів, і це неофіційний рекорд України. Найдовші зареєстровані коси - у киянки Ганни Гнатюк. Проте вони майже на 30 сантиметрів коротші, ніж у Ольги.

  Оля Ломако не відвідує перукаря змалечку. Тому зараз її коса на десять сантиметрів довша за зріст.

  Ольга Ломако: "Скільки себе пам’ятаю - завжди була з волоссям, варто повірити мамі, що в років 5 я заборонила відрізати волосся. Довге волосся, коли в школу йдеш, треба було швидко вставати, швидко розчісуватися і було боляче, але з часом звикаєш".

  Доглядати за таким волоссям досить складно. Лише на причісування може піти до 3 годин.

  Надія Ломако, мати: "Коли на випускний ми робили зачіску, жоден перукар не взявся б за таке волосся, і знов мама - бо хто ще - я накручувала по частинках локони, кожен лакувала, бабуся до плаття зробила квіточки".

  Ольга довжину своєї краси не афішує, адже саме через неї з дівчиною вже траплялись прикрі, і, навіть, небезпечні випадки. Наприклад, одного разу косу намагались силою зрізати, щоби продати.

  Ольга Ломако: "Це було - 4 хлопці вхопили мене за шию, хотіли обрізати волосся, я його тримала, врятувало те, що з гуртожитку йшли хлопці з фізкультурного".

  Люди дивуються, коли бачать довжину Ольжиного волосся. Старші схвалюють. Молодь - критикує. Каже, що це вже немодний та зайвий клопіт. 

  Пан Володимир: "Волосся - це дар Божий, воно потребує великого труда, в мене в сестри було, але я не любив, бо мав вставати на півгодини раніше, щоб її заплести".

  Тетяна: "Зараз таке волосся важке в догляді, потрібно постійно змінюватися, як кому до лиця, до вподоби".

  Бити рекорд киянки зі 130-сантиметровою косою Ольга не планує. Каже - нецікаво. Тому жодного разу не брала участі у конкурсах на найдовше волосся.

  Анастасія Краснова, Антон Гетьманський, Івано-Франківська область, 5 канал

  Попередній матеріал
  В Китаї почався фестиваль середини осені
  Наступний матеріал
  Кількість жертв корабельної аварії у Танзанії зросла до 240 осіб
  Теги: