Не підтримала курсу Києва на Брюссель Одеська облрада

  Не підтримала курсу Києва на Брюссель Одеська обласна Рада. Проект рішення «Про підтримку євроінтеграційного курсу Президента України» внесли на розгляд представники фракції «Батьківщина».

   

  Але за проголосували лише 24 зі 115 депутатів. А ось призначення нового чільника облради підтримали 103 обранці. Це крісло обійняв Микола Тиндюк, який до цього був першим заступником голови. Його попередник - Микола Пундик пояснив: написав заяву на звільнення, бо до влади прийшла нова команда, яка працюватиме на добробут Одещини. Нагадаємо, два тижні тому, в Одесі подав у відставку міський голова, а Президент звільнив губернатора. 

  Микола Пундик, голова облради (листопад 2010-листопад 2013): «Прошу проглосовать депутатов, особеноол фракции парти регионов об освобождении меня с занимаемой должности».

   Сергій Веселов, депутат Одеської облради: «В настоящее время мы видим, что местного самоуправления как такового у нас не стало, оно уничтожено, везде идет админресурс и депутаты не могут влиять на принятие решений, не могут высказывать своего мнения,  а если они высказывают свое мнение, то мы видим по депутатам фракции регионов, которых за их мнение, за высказывание своей позиции просто выгнали из фракции».

  Попередній матеріал
  Національною ганьбою назвали у «Батьківщині» можливе обрання Кірєєва суддею безстроково
  Наступний матеріал
  Збройний напад на Одещині
  Теги:
  Loading...