Нацполіція всіляко сприятиме бізнесу – Деканоідзе

Чиновниця наголосила, що правила мають бути для всіх однаковими

Національна поліція України надаватиме бізнесу всіляке сприяння. Про це голова Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила на прес-конференції, приуроченій до підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між Національною поліцією України та Радою бізнес-омбудсмена, пише "Укрінформ".

"Для того, щоб країна процвітала, для того, щоб економіка процвітала – це логічно, що нам потрібно, щоб бізнес маленький і середній були вільні, і щоб правила були для всіх однакові", – сказала Деканоідзе.

Бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета висловив сподівання, що підписання цього документа сприятиме кращому взаєморозумінню між бізнесом та правоохоронцями.

"Відносини та взаєморозуміння завжди поліпшуються після підписання подібних документів. Сподіваюся, що ситуація покращиться, і ми допоможемо бізнесу вирішити ті проблеми, з якими вони стикаються при співпраці з силовими структурами", – сказав Шемета.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці ліквідували злочинне угруповання, яке створило розгалужену мережу і торгувало наркотиками. До складу банди входили також поліцейські.

Попередній матеріал
Експерт: Заява польського Сейму щодо Волинської трагедії – трагедія для Польщі
Наступний матеріал
Тандіт: Перемовини у Мінську тривають, але в ОРДЛО немає конструктиву

У Києві викрили численне наркоугруповання, до складу якого входили поліцейські – Деканоідзе

Деканоідзе: Нацполіція відкрила кримінальне провадження за фактом підпалу офісу "Інтера"

Деканоідзе про трагедію у Кривому Озері: ніхто не збирається покривати цих виродків

Деканоідзе презентувала перший офіс поліцейських-омбудсменів