Нацгвардійці вимагають обіцяних пільг і статусу учасників бойових дій

  Півсотні бійців Національної гвардії вимагали справедливості від влади. Із своєї бази у селі Нові Петрівці, що під Києвом, вони рушили до столиці.


  Вояки влаштували протестну акцію біля Українського дому. Кажуть: близько місяця провели у зоні бойових дій під Слов’янськом, натомість дізналися, що за офіційними документами – перебували у військовій частині в Павлограді, на Дніпропетровщині, тож припускають: статусу учасників бойових дій та відповідних пільг вони не отримають, як досі не отримали і обіцяної матеріальної допомоги.

  Завтра бійці намагатимуться звернутися до Авакова та Парубія. Вони обурені: "Сьогодні нам сказали офіцери в\ч 3146, що ні на якому АТО ми не були, ми були по документам в Павлограді, і ні про яких "учасників бойових дій" мови не йде. Я не хочу "учасника бойових дій", я хочу, щоб дитина мого покійного товариша знала, що її батько – герой".

  Керівництву Нацгвардії про похід невдоволених вояків відомо, однак, як заявили "5 каналу" у прес-службі Нацгвардії – звинувачення бійців не обґрунтовані.

  Там пояснили непорозуміння так: "У посвідчення про відрядження штабом дільнично-оперативного ведення було вказано прибуття до першого населеного пункту, де і проводили з ними учбово-методичні збори. По прибуттю всіх військовослужбовців до міста Києва з пунктів несення служби їм будуть внесені відповідні додаткові записи із вказівкою інших населених пунктів, куди вони будуть передислоковані".

  У прес-службі Національної гвардії також запевнили: премію за участь в АТО виплатили всім і у повному обсязі. Нині готуються видавати цим гвардійцям посвідчення учасників бойових дій – всіх уже навіть сфотографували. Усі проблемні питання пообіцяли вирішити.

  Попередній матеріал
  На малій батьківщині Януковича терористи викрали вісьмох міліціонерів
  Наступний матеріал
  У Києві та області сьогодні - сильний вітер